Veiling Toer voor ALS gesloten

23-11-2020 | 13:44

De afgelopen twee weken stonden in het teken van de Toer voor ALS veiling. Op tal van sportieve en andere unieke items kon geboden worden. Gisteravond is de veiling gesloten. De opbrengst van 1855 euro komt volledig ten goede aan het werk van Stichting ALS Nederland.

Voor de dodelijke spierziekte ALS bestaat nog geen medicijn. Voor onderzoek is geld nodig, veel geld. Daarom lanceerden we samen met onze sponsoren Garmin en Tacx lanceren een veiling voor de strijd tegen ALS. De opbrengst draagt bij aan het vinden van een medicijn tegen ALS.

Tijdens de veiling kon er onder andere geboden worden op een Team Jumbo Visma schaatsclinic voor twee personen, een gesigneerde koptelefoon van Armin van Buuren, een door Demy de Zeeuw gesigneerde BALR. shirt en tas en het officiële KNWU wielertenue van de Nederlandse selectie wielrennen.

Wij bedanken alle deelnemers van de veiling en onze sponsoren Garmin en Tacx voor de steun. Bieders met het winnende bod ontvangen deze week persoonlijk bericht.